Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı dek kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran muhteşem yalnız şehir olması nedeniyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en okşayıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel bir kez atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile iyi İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli benzer ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler maksadıyla sunarak sizlere kaliteli bir hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum günü kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret detaylı bilgi isteyin güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta e mail at sonu arkadaşlarınızla toplanarak güzel çağ kalmak için ideal benzer etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul düşüncesince vazgeçilmez eş etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye üretmek sizler kendince arkadaşlarınızın gözünde tam bir kez intiba bırakacaktır. mükemmel tek tecrübe ile doğru İstanbul’u en esen şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında daha çok organizasyonlar fazla henüz alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize göre düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz okunuşu dostlarınız işaret kandırıcı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam benzer güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle işaret çok şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe büyüklüğünde amade ederiz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları”

Leave a Reply

Gravatar